Dağlar nice yüksek ise, yol onun üzerinden geçer. Yunus Emre
Yenilikçi

Yeni teknolojiler ve özgün tasarımları ile çalışıy

İstikrarlı

Kendimizi geliştirerek istikrarlı bir şekilde çalışıyoruz.

Biz Kimiz?

2012 yılından bu yana kendimi web tasarım ve web programlama alanlarında geliştirdim. Her zaman yeni şeyler öğrenmekten, kendimi teknik ve donanımsal olarak geliştirmekten büyük keyif alıyorum. Sayfanın başında yer alan, Yunus Emre’nin “Dağlar nice yüksek ise yol onun üzerinden geçer” sözlerini kendime ilke edindim.

Yıllardır edindiğim tecrübe ve deneyimlerimin bir eseri olarak websitemizvar.com isimli projemi hayata geçirmek istedim. Projemin çalışmalarına 2019 yılında başladım ve 2020 yılında ise projemi tamamlayıp hayata geçirdim. Projem ile ilgili çalışmalarımın tamamı kendime ait olmakla birlikte kendi bilgi, birikim ve tecrübelerimin bir eseridir.


Ne Yaparız?

Sitemizin kuruluş amacı web dünyasında adından söz ettiren bir kuruluş olabilmektir. Aynı zaman oluşturduğumuz yenilikçi ve özgün tasarımlar ile değerli müşterilerimize hizmet etmektir.

Biz müşterilerimizin sektörüne uygun ve bize tarif edilen şekilde web site tasarımları yaparız. Yaptığımız tasarımların dinamik olabilmesi için yani içeriğinin bir panel üzerinden yönetilebilmesi için bir yönetim paneli oluştururuz. Oluşturduğumuz siteleri müşterilerimizin alan adları üzerinde yayınlarız. Yani anahtar teslim bir web sitesi oluşturuyoruz.